Opinie Campter

Campter pokrył moje koszty prowadzenia sprawy w sądzie.
Po zakończeniu sprawy uzyskałam pełne odszkodowanie.
Po wypadku w Anglii otrzymałam £50 000. funtów.
Polecam!
 • ava Opinia Klienta:

  Ja Karol chciałbym serdecznie podziękować Pani i firmie adwokackiej za prowadzenie mojej sprawy i jej dobre zakończenie. Jesteśmy wdzięczni za wszystko co Pani zrobiła dla nas. Razem z żoną serdecznie państwu Dziękujemy i jesteśmy bardzo zadowoleni za szybki i sprawny przebieg tej sprawy. Miałem chwile zwątpienia, że wszystko przepadni, ale Pani przywróciła mi wiarę. jestem wielce zadowolony z państwa usług i będę wdzięczny do końca życia. Firma, którą Pani reprezentuje jest godna polecenie wszyskim klientom, kórzy pragną sprawiedliwości i zadośćuczynienia. Z poważaniem Karol.

  Powiększ zdjęcie
 • ava Opinia Klienta:

  Niniejszym listem, pragnę zarekomendować Biuro Dochodzenia Odszkodowań CAMPTER jako firmę rzetelnie realizującą umowę o świadczenie usług związanych z otrzymaniem odszkodowania powypadkowego.

  Pracownicy firmy wykazują wysoki poziom wiedzy merytorycznej oraz odpowiedzialność, jak również posiadają świadomość wagi spraw związanych z jakością świadczonych przez nich usług. Załatwiają sprawę szybko, na czas i bezproblemowo. Zawsze są gotowi udzielić wszelkich wymaganych informacji, są mili, rzetelni oraz kompetentni.

  Nasza współpraca przebiegała bez najmniejszych zastrzeżeń, co pozwala mi na postrzeganie Biura Campter jako partnera traktującego w sposób właściwy swoje zobowiązania wobec klienta.

  Moja sprawa od początku do końca załatwiona została z zainteresowaniem i dokładnością. Państwo, którzy zajęli się moim przypadkiem byli zawsze mili i dyspozycyjni....

  Powiększ zdjęcie
 • ava Opinia Klienta:

  Niniejszym pragnę wyrazić swoją wdzięczność i serdecznie podziękować Firmie Campter za poprowadzenie mojej sprawy o odszkodowanie powypadkowe i uzyskanie tegoż odszkodowania. W dniu 04 października 2009 r. zostałem potrącony przez samochód osobowy na przejściu dla pieszych, gdy jeden z samochodów zatrzymał się by mnie przepuścić, drugi nadjechał i uderzył mnie odrzucając kilkanaście metrów dalej. Wybity bark prawy, uszkodzone kolano prawej nogi, wstrząśnienie mózgu i inne obrażenia to skuteki tego wypadku, a następnie długotrwałe leczenie i rehabilitacj , która jest prowadzona w dalszym ciągu po dzień dzisiejszy. W Firmie CAMPTER znalazłem życzliwość, fachowość, solidność i skuteczność w działaniu o odszkodowanie. Polecam wszystkim CAMPTER. Andrzej.

  Powiększ zdjęcie
 • ava Opinia Klienta:

  Podziękowanie dla Biura Dochodzenia Odszkodowań CAMPTER. Serdeczne Podziękowanie za pomoc w uzyskaniu odszkodowania dla wszystkich pracowników Biura Campter w szczególności dla Pani Barbary Wołoszczak. Dziękujemy. Monika i Michał.

  Powiększ zdjęcie
 • ava Danuta K. Opinia Klienta:

  Serdecznie pragnę podziękować firmie "Campter" za pomoc w uzyskaniu odszkodowania po wypadku komunikacyjnym. Miałam bardzo dobry kontakt telefoniczny i mailowy z firmą "Campter". Byłam na bieżąco informowana o przebiegu dochodzenia odszkodowania. Firma "Campter" jest godna polecenia.

  Powiększ zdjęcie
 • ava Halina Ch. Opinia Klienta:

  Chcę podziękować całemu zespołowi CAMPTER z fachową pomoc w uzyskaniu odszkodowania. O waszej firmie dowiedziałam się od agentki. Uległam wypadkowi 3 lata temu i nie sądziłam, że nalezy mi się odszkodowanie. jednak dzięki Waszej firmie okazało się, że jednak jest inaczej. Sprawa trafiła do sądu i zakończyła sie dla mnie bardzo pomyślnie. Przez cały czas byłam na bieżąco informowana o przebiegu całej sprawy i nie musiałam nic robić. Wszystkim zajęli się wasi pracownicy. Jesteście godni zauwania i polecenia. Bardzo dziękuję i pozdrawiam oraz życzę samych sukcesów.

  Powiększ zdjęcie
 • ava Opinia Klienta:

  W pierwszych słowach tego listu pragnę serdecznie podziękować Firmie Campter za pomoc w uzyskaniu odszkodowania po wypadku, który miał miejsce 25.08.2012 r. Odniosłam w nim bardzo wiele obrażeń i uszkodzeń ciała. O Firmie Campter dowiedziałyśmy sie z córką dzięki internetowi. Zadzwoniłam do firmy, w krótkim czasie pojawił sie u mnie przedstawiciel pan Ireneusz Kowalski. Wszystko dokładnie wyjaśnił, opowiedział o czynnościach jakie będą wykonywać i o tym jakie mniej więcej mogę otrzymać odszkodowanie. W salszym kontakcie była ze mną przedstawicielka Firmy Pani Marta Rozbicka, która na bieżąco mnie o wszystkim informowała. Ze względu na zły stan zdrowia nie byłabym w stanie sama załatwić tej sprawy. Wszystko zawdzięczam Firmie Campter, dzięki której uzyskałam zadowalające odszkodowanie.

  Powiększ zdjęcie
 • ava Opinia Klienta:

  Sprawa odszkodowawcza dotyczyła uzyskania odszkodowania, zadośćuczynienia po śmierci bliskiej osoby z rodziny. Sprawa prowadzona profesjonalnie od początku do końca. Bardzo dobry kontakt zarówno osobisty, telefoniczny jak i mailowy na każdym etapie postępowania. Doradca, który zajmował się moją sprawą, zawsze był do mojej dyspozycji i miałam z nim stały kontakt. Wszystkie czynności były dokładnie tłumaczone i uzgadniane ze mną. Otrzymałam słuszne wskazówki i uwagi odnośnie dochodzenia odszkodowania od firmy ubezpieczeniowej.Pierwszy raz korzystałam z pomocy prawników kancelarii odszkodowawczej Campteri i bez wahabia zdałabym się na ich pomoc ponownie, gdyż uzyskali dla mnie wysokie odszkodowanie, którego pewnie sama nie byłaym w stanie wyegzekowować. Godna polecenia w 100%.

  Powiększ zdjęcie
 • ava Danuta Opinia Klienta:

  W imieniu syna, oraz własnym pragnę złożyć serdeczne podziękowanie za sfinalizowanie wniosku o odszkodowanie. Sprawa była dla mnie bardzo trudna. Syn został potrącony przez autobus, doznał wstrząśnienia mózgu, miła złamany nos. Mimo koniecznej operacji nie mógł normalnie oddychać, stracił zmysł powonienia, męczył się tak przez 10 lat. Firma ubezpieczeniowa odmówiła odszkodowania nie uznając utraty zdrowia. Przypadkiem trafiłam na Firmę Campter, która rzetelnie podeszła do naszego szczególnego problemu i sprawa trafiła do sądu.
  Dziękuję za profesjonalną obsługę, rzeczowe doradztwo, sumienne przygotowanie dokumentacji i sprawowanie pełnomocnictwa, a w efekcie szczegółowe dokonanie rozliczenia.

  Powiększ zdjęcie
 • ava Tomasz Opinia Klienta:

  W dniu 22.10.2009 r. w trakcie powrotu z pracy doszło do wypadku w następstwie którego odniosłem obrażenia: 3 złamania w tym jedno otwarte, złamanie nogi w okolicy miednicy, złamana miednica.

  Wypadek nastąpił w drodze z pracy. Kierowca przy wyprzedzaniu zauważył nadjeżdżający samochód. By nie dopuścić do zderzenia, skręcił w prawo, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo prawym bokiem samochodu, a następnie w kolejne drzewo tyłem auta. Przy pierwszym uderzeniu samochodu prawym bokiem w drzewo zostałem odrzucony wzdłuż siedzenia w lewą stronę a następnie z powrotem w prawą. Uderzyłem głową w prawą szybę na skutek czego postały rany na czole. Prawe drzwi w wyniku zderzenia wgięły się do środka pojazdu. Następnie zostałem przewieziony do szpitala. Na miejscu okazało się, że obrażenia są poważne, tego samego dnia miałem operację.

  Powiększ zdjęcie
 • ava Dorota Opinia Klienta:

  Serdecznie dziękuję za skuteczne działania odszkodowawcze w mojej sprawie, za dociekliwość i profesjonalizm choć rozłożone w dość długim czasie. Polecę każdemu Waszą firmę.

  Powiększ zdjęcie
 • ava Maria Opinia Klienta:

  W listopadzie 2010 r uległem poważnemu wypadkowi. Przechodząc przez przejście dla pieszych zostałam potrącona przez samochód osobowy. Nieprzytomną przewieziono mnie do szpitala. W efekcie wypadku doznałam skomplikowanego złamania kończyny górnej prawe, złamania kości czołowej oraz wstrząsu mózgu.
  Będąc laikiem w kwestiach prawnych zwróciłam się do firmy Campter o pomoc w sprawie odszkodowania za doznane urazy.
  Zostałam otoczona bardzo solidną opieką ze strony prawników i pracowników tej firmy. Na każde moje pytanie otrzymywałam solidne i wyczerpujące odpowiedzi. Po długich negocjacjach sądowych prawnicy uzyskali dla mnie od ubezpieczyciela wysokie odszkodowanie.

  Powiększ zdjęcie
 • ava Monika Zielińska Opinia Klienta:

  "Campter Odszkodowania" jest firmą solidną i kompetentną. Zajmuje się załatwieniem sprawy od A do Z. Jest częsty kontakt telefoniczny i mailowy. Byłam na bieżąco informowana o przebiegu dochodzenia odszkodowania. Moja sprawa została załatwiona pozytywnie.

  Powiększ zdjęcie
 • ava Jarosław Opinia Klienta:

  Pragnę podziękować za pomoc w uzyskaniu odszkodowania dla mojego syna. Wszytko odbyło się sprawnie i profesjonalnie. Miałem bardzo dobry kontakt z Państwem zarówno telefoniczny jak i mailowy. Na każdym etapie sprawy otrzymałem wyjaśnienie jaki będzie następny krok. Kwota odszkodowania okazała się bardzo wysoka. Będę polecać was w przyszłości moim znajomym.

  Powiększ zdjęcie
 • ava Urszula i Tadeusz Opinia Klienta:

  Niniejszym pragniemy podziękować pracowjokom Firmy Campter za przeprowadzenie bardzo rzetelnie i profesjonalnie naszej sprawy.

  Sprawa dotyczyła wypadku samochodowego w czerwcu 2011 r. Ważne było w całej sprawie, że firma pobiera prowizją dopiero po wyegzekwowaniu odszkodowania. Nasza rola poledała na wysłaniu wsyzstkich dokumentów związanych z wypadkiem. Cały czas byliśmy informowani o przebiegu sprawy. Działając samo prawdopodobnie nie dostalibyśmy tyle odszkodowania.

  Firma Campter jest skuteczna i godna polecenia. Szczególne podziękowania dla Pana i Pani Barbary Wołoszczak. Dziękujemy za współpracę.

  Powiększ zdjęcieMasz więcej pytań?
Jeżeli nie wiesz czy masz prawo do odszkodowania zadzwoń do nas 034 344 86 30. Więcej informacji dla poszkodowanych znajdziesz w Poradniku Poszkodowanego.

Oddzwonimy do Ciebie!

Opisz swój przypadek.
Skontaktujemy się w 24 godziny!