Współpraca - Praca Odszkodowania

Campter: Profesjonalny doradca w odszkodowaniach. Dołącz do Nas!

Profesjonalne dochodzenie odszkodowań

  • Międzynarodowy zespół prawny
  • Profesjonalna obsługa Klienta
  • Doświadczenie i skuteczność

Wybierze ofertę dla siebie:

  • Oferta współpracy dla Liderów
    Jeżeli pracowałeś w odszkodowaniach, byłeś Liderem grupy sprzedażowej i chcesz współpracować na partnerskich zasadach - skontaktuj się z nami. Zaproponujemy Ci atrakcyjne warunki i pełne wsparcie prawne i marketingowe.
  • Praca w odszkodowaniach
    Szukasz dodatkowego źródła dochodu? Jeżeli już pracujesz, prowadzisz własną firmę, chcesz uzyskiwać dodatkowy dochód - skontaktuj się z nami. Praca w odszkodowaniach daje Ci możliwości uzyskania dodatkowego dochodu!


Zespół Campter Odszkodowania to adwokaci, radcowie prawni i referenci prawni, zespół obsługi Klienta oraz Partnerzy w terenie. Dzięki poświęceniu wszystkich osób z naszego zespołu oraz doświadczeniu jesteśmy w stanie skutecznie poprowadzić każdą sprawę odszkodowawczą.

Zostań Przedstawicielem Camptera
Jeżeli jesteś doświadczonym agentem, znasz branżę ubezpieczeniową i odszkodowawczą, zostań naszym Przedstawicielem. Osobom i firmom z doświadczeniem oferujemy konkurencyjne warunki, zapewniamy profesjonalne szkolenia i dostęp do aktualnych informacji i zmian w prawie. Jeżeli jesteś zainteresowany napisz do nas lub zadzwoń: 795 547 177, biuro@campter.pl. Jeżeli boisz się ryzyka związanego z roszczeniami Twojej dotychczasowej kancelarii odszkodowawczej - pomożemy Ci skutecznie bronić się przed roszczeniami i utratą należnych prowizji.

Nieograniczone dochody
Nasi Partnerzy otrzymują wynagrodzenie prowizyjne co oznacza, że w praktyce nie ma jakichkolwiek ograniczeń finansowych co do wysokości zarobków. U nas zarabiasz tyle ile wypracujesz. Dodatkowo osoby rekrutujące, szkolące i budujące własne struktury mogą liczyć na dodatkowe wynagrodzenie i bonusu (samochód firmowy - pokrycie kosztów raty leasingowej).

Wspólne planowanie i realizacja celów
W Campterze pomożemy Ci zaplanować działania i cele do osiągnięcia. Powiemy Ci jak skutecznie nawiązywać współpracę i rozszerzyć zakres własnego działania. Dzięki naszym poradom szybciej osiągniesz cele.

Doskonalenie wiedzy i umiejętności
Jeżeli dopiero zacząłeś pracować w odszkodowaniach - masz możliwość uczestniczenia w systematycznych szkoleniach stacjonarnych i online, których celem jest przekazanie wiedzy i doświadczenia wypracowanego przez nasz zespół. Dzięki uzyskanym kompetencją będziesz w stanie profesjonalnie świadczyć usługi odszkodowawcze - staniesz się Doradcą Odszkodowawczym.

Stały kontakt z centralą i wsparcie marytoryczne
Jeżeli w czasie pracy spotykasz się z problemami merytorycznymi - pomożemy Ci je rozwiązać. Dzwoniąc do Centrali uzyskasz porady i wskazówki odnośnie spraw, szybkie odpowiedzi i konsultacje, które możesz przekazać swoim Klientom. Udostępniamy również system informatyczny, w którym uzyskasz informacje o zleconych sprawach i masz możliwość zadania pytań osobom prowadzącym sprawę.

Transparentne warunki współpracy i równoprawne partnerstwo
Nie stosujemy niedozwolonych kaluzul o zakazie konkurencji co jest gwarancją równoprawnego podejścia do współpracy. Naszym celem jest budowa długotrwałych relacji z Klientami i Partnerami oraz budowa uczciwego rynku odszkodowawczego w Polsce. Doceniamy każdą osobę pracującą na nasz wspólny sukces.

Umów się na spotkanie
Jeżeli chcesz porozmawiać o współpracy, zadzwoń do nas lub napisz. Telefon 795 547 177, biuro@campter.pl.

Oddzwonimy do Ciebie!

Opisz swój przypadek.
Skontaktujemy się w 24 godziny!